MPLAD30KP120CA
MFR.Part #
MPLAD30KP120CA
JLCPCB Part #
C2631599
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120V 133V 156A 193V 30kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)