MAPLAD18KP150A
MFR.Part #
MAPLAD18KP150A
JLCPCB Part #
C2631372
Description
-55℃~+150℃ 10uA 150V 167V 18kW@10/1000us 243V 75A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)