MAPLAD18KP180A
MFR.Part #
MAPLAD18KP180A
JLCPCB Part #
C3708702
Description
-55℃~+150℃ 10uA 180V 18kW 200V 291V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)