MAPLAD18KP130A
MFR.Part #
MAPLAD18KP130A
JLCPCB Part #
C2631362
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 144V 18kW 209V 87A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)