MAPLAD15KP75A
MFR.Part #
MAPLAD15KP75A
JLCPCB Part #
C2631158
Description
-55℃~+150℃ 10uA 121V 123A 15kW@10/1000us 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)