MAPLAD15KP75CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD15KP75CA
JLCPCB Part #
C2635431
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 121V 123A 15kW 75V 83.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)