MAPLAD15KP64A
MFR.Part #
MAPLAD15KP64A
JLCPCB Part #
C2634406
Description
-55℃~+150℃ 103V 147A 15kW 64V 71.1V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)