MXPLAD36KP220A
MFR.Part #
MXPLAD36KP220A
JLCPCB Part #
C2631632
Description
-55℃~+150℃ 102A 220V 245V 356V 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS