MAPLAD15KP60A
MFR.Part #
MAPLAD15KP60A
JLCPCB Part #
C2634403
Description
10uA 156A 15kW 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)