MAPLAD15KP64CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP64CA
JLCPCB Part #
C2635330
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 147A 15kW 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)