MAPLAD15KP45CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP45CA
JLCPCB Part #
C2631753
Description
-55℃~+150℃ 15kW 207A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)