MAPLAD15KP85CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP85CA
JLCPCB Part #
C2635394
Description
-55℃~+150℃ 108A 137V 15kW 85V 94.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)