MAPLAD30KP300AE3
MFR.Part #
MAPLAD30KP300AE3
JLCPCB Part #
C2630744
Description
-55℃~+150℃ 10uA 300V 30kW 333V 483V 62A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)