MAPLAD15KP14CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP14CA
JLCPCB Part #
C2631653
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 15kW 23.2V 645A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)