MAPLAD15KP17CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD15KP17CA
JLCPCB Part #
C2631706
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 17V 18.9V 27.6V 543A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)