JANTX1N5658A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5658A/TR
JLCPCB Part #
C3700735
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
1.5kW 105V 152V 9.9A 94V TVS DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS