MXLSMCG170AE3
MFR.Part #
MXLSMCG170AE3
JLCPCB Part #
C2628501
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 1uA 275V 5.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS