JANTX1N5652A/TR
MFR.Part #
JANTX1N5652A/TR
JLCPCB Part #
C6280711
Package
DO-13(DO-202AA)
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 17.7A 53V 5uA 65.1V 85V TVS Unidirectional DO-13(DO-202AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)