30KPA78CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA78CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449335
Description
30kW 78V 82.13V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS