30KPA72CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA72CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449346
Description
-55℃~+175℃ 114V 265.8A 2uA 30kW 72V 75.78V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS