30KPA28CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA28CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449068
Description
-55℃~+175℃ 28V 29.47V 30kW 50V 5mA 606A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS