30KPA132AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA132AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449115
Description
-55℃~+175℃ 132V 142.3A 147.4V 213V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS