30KPA75CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA75CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449343
Description
-55℃~+175℃ 119.4V 253.8A 2uA 30kW 75V 78.98V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS