30KPA54AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA54AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449052
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW 331.5A 54V 60.3V 91.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS