30KPA51AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA51AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449124
Description
-55℃~+175℃ 30kW 350.7A 50uA 51V 57V 86.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS