30KPA64AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA64AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449067
Description
-55℃~+175℃ 104V 10uA 291.3A 30kW 64V 71.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS