30KPA45AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA45AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3710634
Description
-55℃~+175℃ 250uA 30kW 391.5A 45V 50.3V 77.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS