30KPA51CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA51CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449058
Description
30kW 51V 53.73V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS