30KPA58CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA58CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449041
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW 327.9A@10/1000us 58V 61.07V 92.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS