20KPA300CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
20KPA300CA
JLCPCB Part #
C1976238
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 20kW@10/1000us 2uA 300V 335.1V 41.8A 483V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS