15KPA220CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA220CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3711969
Description
-55℃~+175℃ 15kW 220V 231.66V 2uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS