MAPLAD36KP28A
MFR.Part #
MAPLAD36KP28A
JLCPCB Part #
C2633095
Description
-55℃~+150℃ 10uA 28V 31.1V 36kW 46.4V 776A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)