30KPA180CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA180CA
JLCPCB Part #
C1984509
Description
-55℃~+175℃ 104.3A 180V 201.1V 290.4V 30kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS