30KPA45CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA45CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449133
Description
250uA 30kW 391.5A 45V 50.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS