30KPA42AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA42AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3699925
Description
-55℃~+175℃ 1mA 30kW 420.8A 42V 46.9V 72V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS