30KPA58A-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA58A-B
JLCPCB Part #
C3708968
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 20uA 30kW 327.9A 58V 64.8V 92.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS