1N5924BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5924BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6395502
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 4Ω 500Ω 5uA@7V 9.1V ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS