1N5929BPE3/TR12
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
1N5929BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C5484520
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 15V 1uA@11.4V 600Ω 9Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS