1N5928BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5928BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6369669
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 13V 1uA@9.9V 550Ω 7Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS