15KPA30AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA30AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448853
Description
-55℃~+175℃ 15kW 15uA 297.8A 30V 33.51V 50.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS