15KPA33AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA33AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448848
Description
-55℃~+175℃ 15kW 276.1A 2uA 33V 36.9V 54.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS