15KPA60AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA60AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448762
Description
-55℃~+175℃ 155A 15kW 2uA 60V 67V 97.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS