MLI3216-1R8(f)
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLI3216-1R8(f)
JLCPCB Part #
C43936
Package
1206
Description
1.8uH 500mΩ 50mA ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS