MNR6045S152MT
MFR.Part #
MNR6045S152MT
JLCPCB Part #
C19190448
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5mH 200mA 240mA 8.45Ω ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS