MTQH252008S2R2MBT
MFR.Part #
MTQH252008S2R2MBT
JLCPCB Part #
C17701186
Package
1008
Description
2.2uH 3A 3A 69mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS