MLI1608F-1R5KT
MFR.Part #
MLI1608F-1R5KT
JLCPCB Part #
C2885858
Description
1.5uH 25mA 35@10MHz 60MHz 800mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS