MTQH160808S2R2MBT
MFR.Part #
MTQH160808S2R2MBT
JLCPCB Part #
C17701283
Package
0603
Description
1.2A 1.5A 2.2uH 220mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS