MNR6045T681MT
MFR.Part #
MNR6045T681MT
JLCPCB Part #
C20612513
Package
SMD,6x6mm
Description
2.5Ω 380mA 460mA 680uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS