MDE1770-6R8M
MFR.Part #
MDE1770-6R8M
JLCPCB Part #
C2875759
Package
SMD,17.2x17.2mm
Description
17A 22A 6.8uH 7.5mΩ Molded Inductor ±20% SMD,17.2x17.2mm Power Inductors ROHS