FHC1050-1R8M
Extended
Manufacturer
KOHERelec
MFR.Part #
FHC1050-1R8M
JLCPCB Part #
C2761916
Package
SMD,10.5x10.2mm
Description
1.8uH 16A 18A 3.5mΩ Flat-wire high-current inductor ±20% SMD,10.5x10.2mm Inductors (SMD) ROHS